KONTAKT
O NÁS
Díky našim zkušenostem jsme vytvořili platformu onnetwork.tv. Můžete díky ní vydělat peníze publikováním a sdílením videoobsahu na internetu.

Nabízíme:

  • pokročilý přehrávač videa
  • možnost vysílat reklamní spoty k videoobsahu
  • platformu pro prodej a výměnu obsahu
  • bohatou databázi obsahu
5 miliard
PŘEHRANÝCH VIDEÍ
1 milion
REALIZOVANÝCH KAMPANÍ
2000
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
734
BEZESNÝCH NOCÍ
PRO VYDAVATELE
Vydavatelé, podívejte se, co pro vás máme:
+
Mám již video obsah, co můžu díky němu získat?
Publikujete videoobsah? To je skvělé! Teď na něm začnete vydělávat! Díky uveřejňování videoobsahu na naší platformě a použití přehrávače, vyděláte na reklamách, které vysíláte vy a další partneři Onnetwork.tv. Díky platformě Onnetwork.tv můžete svá videa sdílet s jinými vydavateli, což umožní publikování vašich materiálů na webech těchto vydavatelů a můžete tak vydělat peníze za video reklamy k vašim materiálům.

+
Bohužel nemám videa, co mám dělat?
Ne všichni majitelé stránek mají videoobsah. Nebojte se, víme, že výroba videoobsahu je drahá. S Onnetwork.tv budete mít přístup k širokému spektru videoobsahu, který poskytují nezávislí tvůrci, další vydavatelé a zpravodajské agentury. Budete moci publikovat tato videa na svých webových stránkách, čímž zvýšíte rozmanitost obsahu dostupného vašim uživatelům. Díky tomu rozšíříte svůj dosah a zvýšíte počet zobrazení stránek. A co je nejdůležitější, získáte přístup k novým reklamním rozpočtům a využijete potenciál videoreklamy. Důležité je, že použití materiálů je zdarma, a to do té doby, než na nich začnete vydělávat

+
V současné době používám přehrávač, který mi neumožňuje efektivně zpeněžit videoobsah, jak to mám zlepšit?
Vysíláte videa pomocí embed YouTube / Vimeo, nebo používáte jiné poskytovatele? A nevyděláváte na tom ... Vyzkoušejte platformu Onnetwork.tv. Budete moci vysílat své reklamní kampaně a budete mít přístup k reklamním rozpočtům Onnetwork.tv, ale za použití naší technologie nezaplatíte ani korunu. Pamatujte si také, že když vysíláte reklamu na youtube nebo vimeo na tzv. překryvu, riskujete vážné problémy, včetně sankcí od společnosti Google.

+
V současné době používám přehrávač a sám vysílám reklamy. Co získám díky spolupráci s platformou Onnetwork.tv?
Neprodali jste všechny své reklamy? To nevadí. Pomocí naší platformy budete mít možnost využívat vysílání dalších partnerů Onnetwork.tv za účelem maximalizace svých výnosů. Pokud potřebujete další reklamní prostor, abyste splnili požadavky svých klientů a dosáhli cílů, které vám určili, tak to také není problém. Můžete použít reklamní prostor mnoha partnerů Onnetwork.tv.

Uvědomujeme si, že přístup k videoobsahu je omezen a jeho výroba je nákladná. Rozumíme těmto výzvám. S Onnetwork.tv budete mít přístup k širokému spektru videoobsahu, který poskytují nezávislí tvůrci, další vydavatelé a zpravodajské agentury. Tato videa budete moci publikovat na svých webových stránkách, čímž zvýšíte rozmanitost obsahu dostupného vašim uživatelům. Díky tomu rozšíříte svůj dosah a zvýšíte počet návtěvníků.

Pomocí služby Onnetwork.tv můžete svá videa sdílet s jinými vydavateli. Díky tomu se budou na jejich stránkách vysílat reklamy při vašem videoobsahu a vy budete na každé z těchto reklam vydělávat. Založili jsme Onnetwork.tv na základě dlouholetých zkušeností získaných na polském trhu. Spolu s našimi partnery vyvíjíme naši platformu tak, aby splnila všechny jejich požadavky. Každá z nových funkcí, které programujeme v technologii HTML5, Vám bude k dispozici každý den. A co je nejdůležitější, neúčtujeme peníze za vývoj technologie, včetně funkcionalit, které pro Vás rádi připravujeme.

Úplná responzivita, obsluha videa na mobilních zařízeních, přímé přenosy, integrace s Vaším CMS, abyste nemuseli používat více platforem, přizpůsobitelnost přehrávače a mnoho dalších funkcí jsou pro vás na dosah ruky a bez poplatku. Jsme tady pro Vás, můžete nám vždy zavolat a my vám pomůžeme! U nás nejste jen jedním z mnoha zákazníků!

+
Nepublikuji videa, myslím si, že je to náročné a drahé. Může mi s tím onnetwork.tv pomoci?
Platformu Onnetwork.tv jsme vytvořili přímo pro vás. Využili jsme našich znalostí a zkušeností, abychom komplexně reagovali na požadavky vydavatelů. Na platformě Onnetwork.tv naleznete řešení všech problémů a pochybností týkající se videí. Zaprvé: poskytneme vám kompletní technologické řešení, které vás nebude stát žádné peníze. Budete mít přístup k plně responzivnímu HTML 5 přehrávači, podpoře videa pro mobilní zařízení, živému vysílání, integraci s CMS, abyste nemuseli používat další platformy, dále ke přizpůsobitelnému přehrávači a mnoha dalším funkcím. Za druhé, budete moci vysílat kampaně s videoreklamami. Za třetí: Budete mít přístup k významným reklamním rozpočtům partnerů Onnetwork. Za čtvrté: umožníme vám získat videa z široké databáze Onnetwork.tv. Jakmile začnete produkovat vlastní videoobsah, budete jej moci nabídnout jiným vydavatelům. Díky tomu budete moci vydělat peníze na reklamě a videoobsahu.

+
Jsem již na YouTube, mohl bych díky Onnetwork.tv rozšíří svůj dosah?
Po připojení k platformě Onnetwork.tv nemusíte vynechat publikaci videí na YouTube. Dáváme vám možnost rozšířit dosah vašich videí. Podporujeme vaši individualitu. Kromě toho již nemusíte nahrávat materiály dvakrát! Nahrajte je na platformu Onnetwork.tv a zvolte možnost přenosu materiálu na definovaný kanál na YouTube a platforma to pro vás provede.

+
Kde na svém webu mohu umístit přehrávač Onnetwork.tv?
V článku
Pokud obsah videa souvisí s obsahem článku, vložte embedovaný kód mezi název článku a první řádek nebo mezi jednotlivé řádky - kontext. Do jednoho článku můžete vložit několik videí pomocí funkce přehrávače „autoplay po najetí“.

Pod článkem
Můžete také oslovit uživatele, aby si prohlédli další vámi doporučená videa. Videa, která přímo nesouvisejí s obsahem vašich článků, mohou být zveřejněna pod článkem (doporučujeme je umístit před políčkem s komentáři) pomocí pokročilých funkcí automatického přehrávání (autoplay) a seznamů videí (playlist).

+
Chci být partnerem Onnetwork.tv. Co pro to mohu udělat?
Krok 1: Připojte se k platformě
Zaregistrujte se a přijměte podmínky platformy Onnetwork.tv.

Krok 2: Proveďte jednoduchou konfiguraci svého účtu
Definujte stránky, ke kterým máte práva a videa, která chcete vysílat.

Krok 3: Nahrajte vlastní videa
Budete moci nahrát vlastní videa (max. 10 min) a vytvořit databázi přístupnou také ostatním vydavatelům – partnerům Onnetwork.tv. Vy rozhodnete, který materiál bude k dispozici ostatním. Můžete také použít videoobsah, který nabízí jiní autoři – naši partneři, a zveřejnit ho na svých webových stránkách.

Krok 4: Generujte embedovaný kód a vložte na váš web.
Můžete si vybrat, který materiál zveřejníte na svém webu, vygenerovat embedovaný kód a vložit jej na web. Přehrávač zobrazí obsah videa podle předdefinovaných parametrů (automatické přehrávání / rotace).

Krok 5: Začněte vydělávat na video reklamě!
Před zveřejněním videí na stránkách zobrazí přehrávač reklamu dostupnou také dalším vydavatelům - partnerům: 10-ti až 30-ti vteřinový pre-roll nebo jiný typ video reklamy. Všechny naše reklamy splňují vysoké standardy. Naši inzerenti již čekají na možnost vysílání kampaně díky vaší kreativitě.


Chci být partnerem onnetwork.tv
Zjistěte, jak je to jednoduché!
PRO TVŮRCE VIDEÍ
Tvůrci videí, jsme s vámi!
Jste autor nebo producent videí? To je skvělé!
Díky Onnetowork.tv již nemusíte tvořit svá videa „do šuplíku“, ale můžete zvýšit dosah a počet uživatelů sledujících vaše videa. Budete také moci začít vydělávat díky publikování videí.Onnetwork podporuje tvůrce.

Tím, že s námi budete spolupracovat, budete moci pokračovat ve tvorbě vašeho individuálního obsahu na youtube a my vám pomůžeme růst. Získáte také nové uživatele, kteří hledají videoobsah mimo YouTube. Váš videoobsah můžete sdílet s jinými vydavateli, kteří čekají na zveřejnění vašich videí. Umožní vám to vygenerovat dodatečné výnosy z reklamy, které se objeví u vašeho obsahu publikovaného na webových stránkách partnerů platformy.


Onnetwork oceňuje tvůrce.

Vydavatelé potřebují váš obsah. Onnetwork.tv jim umožňuje přístup k širokému spektru videoobsahu poskytovaného nezávislými tvůrci, jako jste vy. Získáváme materiály také od jiných vydavatelů a zpravodajských agentur. Spojujeme také youtubery, vlogery, nezávislé umělce a producenty. Pojďte s námi spolupracovat!

+
Chci být tvůrcem videí v Onnetwork.tv. Co mám pro to udělat?
Krok 1: Připojte se k platformě
Zaregistrujte se a přijměte podmínky platformy Onnetwork.tv.

Krok 2: Proveďte jednoduchou konfiguraci svého účtu
Definujte kategorie vydavatelů, s nimiž chcete sdílet vaše videa. Tímto souhlasíte se zveřejněním videí jinými vydavateli a zveřejněním reklamních spotů před a/nebo za materiálem.

Krok 3: Nahrajte vlastní videa
Budete moci nahrát vlastní videa a vytvořit databázi přístupnou také ostatním vydavatelům - partnerům. Rozhodnutí ohledně toho, který materiál bude k dispozici ostatním, je na vás. Můžete také použít videoobsah poskytnutý jinými tvůrci - partnery a publikovat jej na svých webových stránkách.

Krok 4: Začněte vydělávat na videoreklamě
Pokud se před vašim videem vysílá reklama, část výnosu získáte vy, jako tvůrce/vlastník obsahu. Zveřejněním obsahu na svých stránkách, vydavatelé souhlasí s vysíláním reklam. Před, nebo po, zveřejněním videí na stránkách zobrazí náš přehrávač reklamu našich reklamních partnerů: 10-ti až 30-ti vteřinový pre-roll a/nebo post-roll. Všechny naše reklamy splňují vysoké standardy. Naši inzerenti již čekají na možnost vysílání kampaní u vašich videí.Zjistěte, jak snadné je zůstat naším
tvůrcem videí!

PRO MARKETÉRY
Spravujete reklamní rozpočet, který chcete investovat? Investujte ho u nás!


Jste schopni zajistit klienty, kteří chtějí investovat svůj reklamní rozpočet do reklamy u videoobsahu? Skvělé! Budeme rádi, když budete naším partnerem. Vy máte klienty a my máme prostor a technologii, která splní vaše požadavky týkající se reklamy. Díky tomu všichni na spolupráci vyděláme. S Onnetwork splníte obchodní cíle svých zákazníků a ještě na tom vyděláte.

Spravujete rozpočty na videoreklamu? Perfektní! Poskytneme vám možnost realizovat vysoce efektivní kampaně. Máme stovky webů, které navštěvují miliony uživatelů. Vaše reklama bude díky nejmodernější technologii prezentovaná před atraktivním videoobsahem. Nabídneme vám velmi výhodné podmínky. Investujte vaše reklamní rozpočty v Onnetwork!

Zjistěte, jak můžete vydělat na našem videoobsahu a reklamní ploše!

KONTAKT
POSLAT ZPRÁVU
Název / společnost(*)
E-mail(*)
Telefon
Zpráva(*)
Zadejte kód z obrázku:
Obchodní partner pro Slovensko
Etarget SE
Pribinova 25, Bratislava
IČO: 35 807 113
IČ DPH: SK2020258757
e-mail: onnetwork@etarget.eu
www: www.onnetwork.tv/sk

Provozovatel služby
Onnetwork Global Sp. z o.o.
ul. Ciolka 17 office 318, 01-445 Varšava, Polsko

IČ: 0000694012
DIČ: PL5272820085
Bank account:
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa
tel. 22 657 72 00
fax 22 682 50 23
SWIFT CODE CITIPLPX
Account number: PL 90 1030 1508 0000 0008 1881 9002
ZEMĚ
ÚDAJE O SPOLEČNOSTI
KONTAKT
LOGIN
Souhlasím s podmínkami služby
REGISTROVAT
* - požadované pole